Uzaylılar Ne Yer?

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza çok farklı ve bir o kadar da ilgi çekici bir paylaşımda bulunacağız. Bilindiği üzere yüzyıllardır uzaylılar ile ilgili pek çok çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmalar öncelikle uzayda hayat var mı üzerine kurulu idi. Günümüzde ise uzaylıların varlığı ciddi ciddi konuşulmaya başlandı. E haliyle uzaylılar varsa bunların yedikleri, içtikleri ve yaşadıkları şeyler olmalıdır. Uzaylılar ile ilgili az çok merakı olan kimselerin aklına ilk olarak uzaylılar ne yer sorusu gelmektedir. Bu sorunun kesin bir cevabı henüz yok. Fakat yapılan araştırmalar ve iddialar üzerine uzaylıların çeşitli yiyecekler ve içecekler ile beslendikleri bilgileri ile karşı karşıyayız.

Uzaylılar neyle beslenir? Bu soruyu hepimiz çok merak ediyoruz öyle değil mi? Daha düne kadar uzaylıların varlığı tartışılırken şimdi uzaylılar nasıl beslenir diye tartışıyoruz. Şimdi de uzaylıların yedikleri ve içtikleri şeyler ile ilgili iddialara yer verelim biraz da.

En yaygın iddiaya göre uzaylılar altın sarısı renginde olan çeşitli içecekleri tüketiyorlar. Yemek olarak ise tropikal meyvelerden hazırlanmış olan bir meyve salatası yiyorlar. Fakat tüm bunlar bizim bildiğimiz içecekler veya meyvelere benzemiyor kesinlikle. Bir diğer iddiaya göre ise uzaylılar hamura benzeyen bir maddeden imal edilmiş ürünleri yiyor. Yemek içmek için ihtiyaç duydukları şeyleri bulamadıkları durumlarda bu ihtiyaçlarını dünya üzerine inerek tedarik ediyorlar. Henüz bu konularda kesin bir bilgi olmamakla birlikte araştırmalar ve görgü tanıklarına dayanarak uzaylıların nasıl beslendiği kabaca bu şekilde olmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikaları