Uzaylılar Ne Yer Ne İçer Nasıl Beslenir?

Herhalde merak etmeyenimiz yoktur: Uzaylılar ne yer, uzaylılar ne içer, uzaylılar nasıl beslenir? Bizler ekmek, ve su olmazsa, belirli bir zamanın sonunda tüm enerjimizi kaybeder, ve hatta bir zaman sonra hayatımızı da kaybederiz. Peki ya dünya dışı varlıklar olarak isimlendirilen uzaylılar ne yer, uzaylılar ne içer, uzaylılar nasıl beslenir? Bu yazımızda sizlere, bu soruların yanıtlarını, iddialar kapsamında vermeye çalışacağız, çünkü bunların tam anlamı ile gerçek olduğunu kimse savunamaz…

Uzaylılar ne içer? Bir iddiaya göre, altın sarısı rengi bulunan içecekler tüketirler. Bunlar, yine varsayımlara göre Venüs gezegeninde bulunan uzaylıların içecekleri; ve tad olarak kayısı suyuna benziyor.
Uzaylılar ne yer? Uzaylılar nasıl beslenir? Meyve salatası, yine Venüz gezegenine ait uzaylılar tarafından tüketilen bir yiyecek. İçeriğindeki meyvelerin tadları, şeftali, üzüm, kiraz, ve elmaya benzemekte. Üzüme benzeyen meyvenin boyutu ise bir erik kadar. Ancak bunlar ne üzüm, ne kayısı, ne şeftali, ne elma; ne de kiraz… Ve bizim, içtiğimiz iki bardak süt; ve bir pirzoladan alacağımız vitaminden daha fazla besin değerine sahip… Venüs’lü uzaylıların, vejetaryen beslenme şeklini benimsediklerini, ve sadece balı, gerekli durumlarda tükettiklerini de belirtmemiz gerekiyor.
Uzaylılar nasıl beslenir sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer şey de, hamur işi yiyecekler. Ancak beslenmelerinin tamamı ile doğal besinlerden gerçekleştiğini de belirtmeden geçmemeliyiz. Hamur işi olarak tabir edilen yiyecekler, diğer planetlerde yetişen meyvelerin kabuklarından hazırlanmakla birlikte, bir de, macun türü bir macun tükettikleri iddia edilen uzaylıların, bu macunları da yine diğer planetlerden elde edilen meyvelerin içlerinden hazırladıklarını belirtmemiz gerekiyor. Likör olarak tüketmekte oldukları içecek ise, tamamen meyve sularından hazırlanmakta olup, lezzetlerinin oldukça iyi olduğunu; ancak bizim yiyecek, ve içeceklerimize hiç benzemediğini belirten kişilerin bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Uzaylılar ne içer sorusunun yanıtlarını, dünyamıza gelen uzaylılar için vermek istersek, koyu kahve, sebze; ve meyve suları tükettiklerini belirtebiliriz. Dünyaya gelen uzaylılar ne yer sorusunun yanıtları arasında ise, ağaçta olgunlaşmış meyve, ve sebzelerden söz etmemiz gerekmektedir. Bu uzaylılar, ekmek, buğday, meyve, ve sebze konservesi… gibi şeyleri tüketmekteler. Ancak, biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi, hayvansal ürün tüketmemeleri dolayısı ile süt dahi içmezler. Uzaylıların, Trabzon hurması, ve turunçgil yemediklerini de belirtmeden geçmemeliyiz. Tüm bu isteklerin bulunamaması halinde ise, dünyamıza gelen uzaylıların dondurulmuş gıdaların tüketimini gerçekleştirdiklerini belirtmeliyiz.
Dünyaya gelen uzaylılar, eğer dünyamızda bulunan yiyecekleri tüketmek istemiyorlarsa, koruyucu ambalaj içerisinde kurutulmuş yiyecekler getirmekteler. Burada tüm bunları bazı usuller kullanarak doğal durumlarına, ve boylarına getirip o şekikde tüketmekteler. Çok lezzetli olan bu yiyeceklerin bazıları ise sert, ve oldukça kuru… Bu yiyecekleri sulamak, ve duruma göre, istenilen zamanda pişirip yemek de olanaklı elbette. Tüm bunların yanında, yiyeceklerinin hiç bozulup bayatlamadığını da belirtmeden geçmemeliyiz.
Uzaylıların beslenme şekilleri ile ilgili iddiaları sizlere ilerleyen yazılarımızda da aktarmaya çalışacağız…

Latest Comments
  1. murads

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikaları