Tek Kanatlı Bir Kuş Kitabı

Bu yazımızda sizlere Tek Kanatlı Bir Kuş ile ilgili bilgilerden söz ederek Tek Kanatlı Bir Kuş kitabının tanıtımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Tek Kanatlı Bir Kuş kitabının yazarı; ve Tek Kanatlı Bir Kuş kitabının fiyatı gibi, Tek Kanatlı Bir Kuş ile ilgili bilgileri edinmek istiyorsanız, gelin birlikte öğrenelim:
Tek Kanatlı Bir Kuş kitabının yazarı Yaşar Kemal’dir. 76 sayfa olan Tek Kanatlı Bir Kuş kitabının fiyatı 7 TL olarak belirtilmektedir. Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanan Tek Kanatlı Bir Kuş kitabı ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz gelin, 2013 senesinde hazırlanmış olan Tek Kanatlı Bir Kuş konusu ile ilgili bilgileri gözden geçirmeye çalışalım:
Tek Kanatlı Bir Kuş konusu: Tek Kanatlı Bir Kuş kitabında terk edilmiş bir kasaba anlatılmaktadır. Bu kasabada, istese de kasabayı terk edemeyen; çünkü tayini buraya çıkmış olan bir posta memuru, bir istasyon şefi, bir de kadın bulunmaktadır. Tek Kanatlı Bir Kuş yorumlarına göre Tek Kanatlı Bir Kuş kitabında korku anlatılmaktadır.
2013 senesinde yayınlanan Tek Kanatlı Bir Kuş kitabının Yaşar Kemal tarafından 1960 senesinde yazıldığını da belirtmeyi unutmayalım…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica Gizlilik Politikaları