Kız Kardeşler Arasında Kitabı

Bu yazımızda sizlere Kız Kardeşler Arasında kitabı ile ilgili detaylı bilgiler aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Kız Kardeşler Arasında kitabı yazarı, Kız Kardeşler Arasında kitabı konusu gibi bilgilere sahip olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:
Kız Kardeşler Arasında kitabı fiyatı 25 TL olmakla birlikte, 2013 senesinde yazılmış olan, ve Solina Silahlı tarafından çevirisi gerçekleştirilen Kız Kardeşler Arasında kitabının yazarı Kristin Hannah’tır. Kız Kardeşler Arasında kitabının sayfa sayısı 480 iken Pegasus Yayınları tarafından çıkartıldığını da belirtmemiz gerekmektedir. Peki ya Kız Kardeşler Arasında kitabı konusu ile ilgili neler öğrenmeliyiz?
Kız Kardeşler Arasında kitabı konusu: Kız Kardeşler Arasında kitabında kısaca, iki kız kardeşin arasında hatırlanacak olan anılardan söz edilmektedir, ve ir takım hataların sadece sevgi adına yapıldığı aktarılmalıdır. Tek amaç ise belki yeni bir başlangıç olabilir umududur. Peki Kız Kardeşler Arasında kitabı konusunu bu kadarla anlatmak yeterli olur mu? Kesinlikle hayır… O halde bilgilerimizi aktarmaya devam edelim:
Kız Kardeşler Arasında kitabında Meghan Dontess iyi bir kariyer için tüm hayatını sil baştan kurmaya karar verir, ancak Meghan’ın, bunun bedelini çok ağır bir şekilde ödeyeceğini belirtmemiz gerekmektedir. Bu ağır bedel kız kardeşi Clair^’den ayrı kalmak, uzak yaşamaktır. Meghann sonra başarılı bir kadın olacaktır; fakat yalnızdır.
Bir dönem sonra ise Meghann ile Claire’nin yolları kesişir; ve yeniden bir araya gelirler; ama bu sefer de Claire zor bir dönemden geçmektedir. Claire ilk kez aşık olmuştur, ve o kişi ile evlenmeye de çok kısa bir zaman içerisinde karar vermiştir. Meghann Claire’nin bu acil kararda pişmanlık duymaması için durumun önüne gçemek ister, tam da bu sırada hiç ummadıkları bir durum ile karşı karşıya kalırlar.
Bu durum, kız kardeşlerin birbirlerinden uzaklaşmalarına değil de birbirlerine daha çok yakınlaşmalarına neden olmuştur, birbirlerini daha iyi anlamaya başlarlar. Kız Kardeşler Arasında kitabı, içerisinde geçen anılar, hayatlarında her zaman küçük bir yer edinecektir. Bir takım pişmanlıkları da bulunacak olan kız kardeşler, sevebilme umutlarını hiç kaybetmeyeceklerdir…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikaları