Karanlık Kalp Kitabı

Bu yazımızda sizlere Karanlık Kalp kitabı ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Karanlık Kalp kitabı konusu, Karanlık Kalp kitabı yazarı, ve Karanlık Kalp kitabı fiyatı gibi detayları yazımız içerisinde bulabileceğinizi, ve Karanlık Kalp kitabını yakından tanıyabileceğinizi bir kere daha belirterek Karanlık Kalp kitabı hakkındaki bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlıyoruz:
Karanlık Kalp kitabı yazarı Lee Monroe iken 364 sayfa olan Karanlık Kalp kitabı fiyatı 18 TL olarak belirtilmektedir. 2013 senesinde çıkan kitaplar arasında yer alan, ve Yeliz Üslü tarafından çevirisi gerçekleştirilen Karanlık Kalp kitabı Artemis Yayınları tarafından yayınlanmakta. Peki Karanlık Kalp kitabı konusu ile ilgili neler söyleyebiliriz? Hemen gözden geçirelim:
Karanlık Kalp kitabı konusu: Hiç arkadaşı olmayan bir kız, adı Jane Jonas… Henüz 15 yaşının son günlerinde iken sürekli aynı rüyayı görüyordu: Yeşil gözlü bir çocuk vardı; ve ona, birbirlerinin kaderi olduklarını söylüyordu… Peki ama bu çocuk kimdi? Jane gerçek dünya ile rüyalarının birbirine karıştığına inanırken, annesi ise Jane’ye uyurgezer olduğunu söylemekte idi.
Evan isimli genç, yakışıklı birisi ise kasabaya yeni taşınmıştı, bu taşınmanın da çok ilginç bir havası vardı. Evan Jane’den başka bir şey düşünmüyordu, ve Jane ile Evan arkadaşlıklarını başlattılar. Jane de Evan’ı seviyor; onunla olmak istiyordu, ve gerçek dünyasında Evan’ın olduğunu biliyordu…
Ancak, kurtadam; ve meleklerin bulunduğu yeşil gözlü çocuğun da yer aldığı rüyadaki yakışıklı genç de Jane’yi rahat bırakmıyordu, ve onun dünyasının karanlık olduğunu biliyordu… Bu dünya çok tehlikeli idi…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikaları