Düş Bahçelerinin Uzağında Kitabı

Bu yazımız içerisinde sizlere, Düş Bahçelerinin Uzağında hakkında bilgiler vererek Düş Bahçelerinin Uzağında kitabının tanıtımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Düş Bahçelerinin Uzağında kitabının yazarı, Düş Bahçelerinin Uzağında kitabının konusu, ve Düş Bahçelerinin Uzağında kitabının fiyatı… gibi bilgilere ulaşmanız için isterseniz daha fazla zaman kaybetmeyelim:
Düş Bahçelerinin Uzağında kitabının yazarı Lesley Kagen iken, Martı Yayınları’ndan çıkan Düş Bahçelerinin Uzağında kitabını çeviren Eda Aksan’dır. 416 sayfa olan Düş Bahçelerinin Uzağında 2013 senesinde çıkmış bulunmaktadır. Düş Bahçelerinin Uzağında kitabının fiyatı 17 TL olarak belirlenmiştir. Düş Bahçelerinin Uzağında kitabının konusunu da sizlere hemen aktaralım:
Düş Bahçelerinin Uzağında kitabının konusu: Shenny 11 yaşında iken ikiz kardeşi ile birlikte annesiz, kimsesiz kalmıştır. Sonrasında ise, annesini arayarak uzun bir zaman geçirmiş, ve bugünlere gelmiştir. Bir çocuğun gözünden annesini aradığı günleri anlatan Shenny’in yaşam hikayesi ile, tüm renklerin gri olduğu bir dünyada nasıl bir çocuğun yaşayabileceğine en canlı şekli ile şahit olacaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikaları